O uczelni
Aktualności
Kontakt

Cykl programów realizowanych na Uczelni

Newsy

Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu rozpoczyna realizację cyklu programów telewizyjnych poświęconych praktycznym aspektom kształcenia studentów oraz powiązania sfery nauki ze sferą biznesu. 


W związku z powyższym szukamy

komunikatywnych, posiadających dobrą prezencję, odważnych, lubiących nowe wyzwania studentek i studentów, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z pracą dziennikarską poprzez wcielenie się w rolę prezenterów.

Mile widziane będzie doświadczenie dziennikarskie, teatralne lub sceniczne.

Dzięki tej inicjatywie będziemy starali się prezentować firmy, z którymi na co dzień dynamicznie współpracuje nasza Uczelnia, które nie tylko wzbogacają studia poprzez udostępnianie najnowocześniejszych urządzeń, ale także chętnie i często zatrudniają naszych studentów i absolwentów.

Projekt realizowany będzie wspólnie z internetową telewizją Zebrra.TV, z której znani w lokalnym świecie mediów dziennikarze, wprowadzą chętnych do przyjęcia wyzwania prowadzącego program w tajniki sztuki dziennikarskiej i telewizyjnej.

Serdecznie zapraszamy! Zgłoś się i spróbuj swoich sił!

Zgłoszenie ze zdjęciem należy przesyłać drogą mailową do Biura Rektora (e-mail: biuro@uthrad.pl) do dnia 20 marca 2015 roku.

 


do góry
wyślij
drukuj