O uczelni
Aktualności
Kontakt

XII Radomskie Targi Szkół Wyższych

Newsy

 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu 

wzorem lat ubiegłych uczestniczył w XII Radomskich Targach Szkół Wyższych,
które odbyły się 17 marca b.r. w radomskim klubie G2.


Przedstawiciele naszej Uczelni prezentowali atrakcyjną i bogatą ofertę kształcenia na rok akademicki 2015/2016. Maturzyści mają do wyboru ponad 30 kierunków kształcenia, w tym kierunki humanistyczne, medyczne, artystyczne oraz inżynierskie.

Władze Uczelni reprezentował prof. dr hab. Sławomir Bukowski - Prorektor ds. rozwoju kadry i współpracy
z zagranicą.

Stanowisko UTH Rad. było bardzo chętnie odwiedzane przez maturzystów, którzy chcieli zasięgnąć informacji dot. poszczególnych kierunków studiów, życia studenckiego oraz wsparcia materialnego dla studentów. Wielu
z nich spróbowało swoich sił w grze logicznej przygotowanej przez Uniwersytet. Mamy nadzieję, że zainteresowanie na targach przełoży się na wybór naszej Uczelni, jako dalszej ścieżki kształcenia.

W tym roku zaprezentowało się 27 publicznych i niepublicznych szkół z całej Polski. Uczestnicy targów mogli wziąć udział w wykładach doradców zawodowych i specjalistów z dziedziny doradztwa personalnego oraz różnego rodzaju testach kariery. Tegoroczne targi odwiedziło ponad 2,5 tys. maturzystów z Radomia i regionu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z XI Radomskich Targów Szkół Wyższych.

Wszystkich zainteresowanych studiami na naszej Uczelni zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją informatora POBIERZ [plik PDF]
  


do góry
wyślij
drukuj