O uczelni
Aktualności
Kontakt

UTH Radom na międzynarodowych targach oświaty w Kijowie

Newsy

W dniach 12-14 marca 2015 r. w Kijowskim Pałacu Dzieci i Młodzieży odbyła się VI Międzynarodowa Wystawa „Сучасні заклади освіти – 2015” (Sixth International exhibition „Modern Educational Establishments – 2015”). Organizatorami wystawy były Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy, Narodowa Akademia Nauk Pedagogicznych Ukrainy oraz firma Виставковий Світ.

Przedstawiciele naszej Uczelni prezentowali atrakcyjną i bogatą ofertę kształcenia skierowaną do kandydatów na studia z Ukrainy. Stanowisko UTH Rad. cieszyło się wyjątkowo dużym zainteresowaniem młodzieży ukraińskiej. Zadawano wiele pytań, nie tylko dotyczących wymogów formalnych związanych z podjęciem kształcenia w Polsce przez cudzoziemców spoza UE.

W wystawie wzięło udział 750 instytucji edukacyjnych z 22 regionów Ukrainy oraz za zagranicy: Łotwy, Litwy, Szwajcarii, Polski, Czech, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanady, Słowacji, Estonii, USA i Mołdawii, w tym: 75 uczelni, szkół technicznych, instytucji naukowo-badawczych, 20 zagranicznych placówek oświatowych i międzynarodowych agencji edukacyjnych, 495 przedstawicieli regionalnych władz oświatowych, placówek kształcenia podyplomowego, szkół średnich, gimnazjów, 134 placówki i ośrodki kształcenia zawodowego, 26 producentów i dystrybutorów nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz programów i projektów rozwiązań dla sektora edukacji, przedstawicieli wydawnictw i portali edukacyjnych.

Na targach edukacyjnych w Kijowie, Uczelnia nasza była jedyną z polskich państwowych szkół wyższych, której przedstawiciele sami prezentowali ofertę studiów dla cudzoziemców w UTH Rad.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z targów edukacyjnych w Kijowie.


do góry
wyślij
drukuj