O uczelni
Aktualności
Kontakt

Koncert pasyjny "Słońce nagle zgasło..."

Newsy

Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu pod dyrekcją Agnieszki Kobierskiej zaprasza na koncert pieśni pasyjnych i wielkopostnych pt.:

"Słońce nagle zgasło..."

Piątek, 27 marca 2015 r. godzina 18:45
Kościół Garnizonowy św. Stanisława Biskupa w Radomiu

W trakcie koncertu usłyszymy również utwory księdza Jana Twardowskiego oraz wybrane fragmenty Ewangelii św. Jana w recytacji Mariusza Pyrki.

Serdecznie zapraszamy!


Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu powstał w 1999 roku. Członkowie chóru to studenci Uniwersytetu i innych radomskich szkół wyższych. Chór ma w repertuarze utwory religijne i świeckie od średniowiecza do współczesności. Jest laureatem wielu konkursów chóralnych od 2001 roku a w ciągu 15 lat działalności radomski Chór Akademicki wystąpił z koncertami przeszło 200 razy w wielu miastach w kraju i za granicą. Chór współpracuje z Fundacją Ars Antiqua Radomiensis przy Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Dawnej w Radomiu. W roku 2011 Chór nagrał specjalny program dla TVP Historia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.chor.uniwersytetradom.pl.

 


do góry
wyślij
drukuj