WYDZIAŁ
REKRUTACJA
DLA STUDENTÓW
DLA PRACOWNIKÓW
DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWO - BADAWCZA
ZŁOTE ODZNACZENIE "KOLAGEN"
ERASMUS
ROZKŁAD ZAJĘĆ
KONTAKT Z PRACOWNIKAMI
 
 
 

KONFERENCJA „NOWOCZESNA KOSMETOLOGIA OPARTA NA WIEDZY”

WYDZIAŁ

 

Co współczesna nauka oferuje kosmetologii? Jak można wykorzystać bliski związek tej dziedziny z medycyną estetyczną i dermatologią? Jak doskonalić swoją ofertę, poszerzać wiedzę i kompetencje, coraz lepiej odpowiadać na potrzeby klientów  i... unikać niebezpiecznych pułapek? I najważniejsze – kiedy można w pełni bezpiecznie i w zgodzie z naszymi kompetencjami wykonać zabieg, a kiedy polecić klientce wizytę u lekarza?

Wydawnictwo Lekarskie PZWL wspólnie z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia serdecznie zaprasza na unikatowe wydarzenie, podczas którego autorytety polskiej kosmetologii i medycyny oraz specjaliści na co dzień wykorzystujący osiągnięcia nauki w swojej praktyce, podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Konferencja „Nowoczesna kosmetologia oparta na wiedzy” odbędzie się 7 listopada 2016 r w Warszawie.

Program konferencji został podzielony na 3 bloki tematyczne: Dermatologia dla kosmetologii, Wybrane zabiegi i ich efekty, Bezpieczeństwo i prawne aspekty pracy w gabinecie kosmetycznym

 

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji

wybitnych fachowców z dziedziny kosmetologii i medycyny. Wystąpią między innymi prof. nadzw. dr n. med. Kamila Padlewska i dr n. med. inż. Katarzyna Pytkowska z Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia https://www.instytutpwn.pl/konferencja/kosmetologia/


do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2015 WMTiW