AKTUALNOŚCI
WYDZIAŁ
KATEDRY
SYSTEM JAKOŚCI KSZTAŁCENIA
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
STUDIA PODYPLOMOWE
STUDIA DOKTORANCKIE
REKRUTACJA
ERASMUS PLUS
PROJEKTY UE
CZASOPISMA NAUKOWE
KONFERENCJE NAUKOWE
KONTAKT
  
 


 

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe poświęcone tematyce rozwoju gospodarczego Radomia

AKTUALNOŚCI

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe poświęcone tematyce
rozwoju gospodarczego Radomia

Autorzy najlepszych prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich poświęconych tematyce rozwoju gospodarczego Radomia mogą ubiegać się o Nagrodę Prezydenta Miasta Radomia. Celem konkursu jest m.in. zwiększenie zainteresowania i zaangażowania studentów w rozwój Radomia oraz promocja tych prac, które mogą zostać wykorzystane do rozwiązania problemów gospodarczych miasta. - Młode osoby otrzymają w ten sposób możliwość wpływu na kierunki rozwoju miasta. Chcemy promować nowatorskie rozwiązania dotyczące gospodarki i kreowania pozytywnego wizerunku Radomia. Myślę, że znajdą się ciekawe pomysły, które będą mogły mieć zastosowanie w praktyce - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki, obronione na którejkolwiek uczelni radomskiej, poświęcone tematyce rozwoju gospodarczego Radomia, obronione w roku konkursowym lub w roku poprzednim. Oceny wszystkich prac dokona kapituła powołana przez Prezydenta Miasta Radomia. Autor zwycięskiej  pracy otrzyma nagrodę w wysokości 6 tysięcy złotych. Druga nagroda wyniesie 4 tysiące, a trzecia - 2 tysiące złotych.

Zainteresowani będą mogli zgłaszać swoje prace do konkursu w terminie od 1 do 30 czerwca w Wydziale Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Żeromskiego 53, pokój 105, 106.

Więcej informacji na stronie www: http://www.radom.pl/page/4,aktualnosci.html?id=9378


do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2016 Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych.