AKTUALNOŚCI
WYDZIAŁ
KATEDRY
SYSTEM JAKOŚCI KSZTAŁCENIA
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
STUDIA PODYPLOMOWE
STUDIA DOKTORANCKIE
REKRUTACJA
ERASMUS PLUS
PROJEKTY UE
CZASOPISMA NAUKOWE
KONFERENCJE NAUKOWE
KONTAKT
  
 


 

Doktoranci WNEiP uczestnikami Europejskiego Kongresu Finansowego

AKTUALNOŚCI

Doktoranci WNEiP uczestnikami Europejskiego Kongresu Finansowego

Miło nam poinformować, że troje naszych doktorantów: mgr Justyna KOGUT, mgr Katarzyna BROŻEK, mgr Łukasz NOGAJ, po pozytywnym zakończeniu procesu rekrutacji, zostało uczestnikami siódmej edycji Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego.

Akademia EFC to inicjatywa EKF skierowana do studentów, doktorantów i młodych absolwentów. Celem Akademii jest włączenie jej członków do debaty o przyszłości gospodarki Polski i UE, w tym szczególnie o perspektywach i problemach zawodowych oraz o pomysłach na ich rozwiązanie.

Rekrutacja do Akademii EFC 2017 odbywała się w dwóch etapach:

  • etap 1: rekomendacje od nauczycieli akademickich/opiekunów naukowych;
  • etap 2: wybór kandydatów spośród nadesłanych zgłoszeń, które zawierały umotywowanie prośby o przyjęcie do udziału w projekcie, a także eseje na zadane tematy.

Nasi doktoranci wezmą udział w Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie, gdzie w ramach Akademii EFC będą uczestniczyć w warsztatach i spotkaniach z liderami biznesu, konferencjach, debatach, panelach dyskusyjnych oraz wypracują rekomendację, która zostanie włączona do zbioru najważniejszych rekomendacji Kongresu. Spotkanie członków Akademii odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2017 r. w Centrum Konferencyjnych Sheraton w Sopocie oraz Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy !

 


do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2016 Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych.