AKTUALNOŚCI
WYDZIAŁ
KATEDRY
SYSTEM JAKOŚCI KSZTAŁCENIA
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
STUDIA PODYPLOMOWE
STUDIA DOKTORANCKIE
REKRUTACJA
ERASMUS PLUS
PROJEKTY UE
CZASOPISMA NAUKOWE
KONFERENCJE NAUKOWE
KONTAKT
  
 


 

Studenci radomskiego Uniwersytetu Finalistami Konkursu Studencki Nobel 2017

AKTUALNOŚCI

Studenci Uniwersytetu w Radomiu finalistami Konkursu Studencki Nobel 2017 !

W dniu 5 czerwca 2017 r. w gmachu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbyła się uroczysta gala Studenckiego Nobla. Wśród finalistów znaleźli się Emilia Gulińska (studentka kierunku Administracja) oraz Bartłomiej Składanek (student kierunków Prawo i Administracja).

Studenci są autorami licznych publikacji naukowych z zakresu nauk prawnych, brali udział w międzynarodowych oraz ogólnopolskich konferencjach naukowych. Są organizatorami licznych wydarzeń naukowych na naszej Uczelni. Są stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce, a także Rektora UTH Rad. za średnią ocen, jak i osiągnięcia naukowe.

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest odnalezienie najlepszych studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystania ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.

Naszym studentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!

 do góry
wyślij
drukuj

 
Copyright 2016 Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych.