O uczelni
Aktualności
Kontakt

Konkurs Engineer Student Award

Newsy

Jesteś studentem Politechniki? Kierunek, na którym studiujesz lub Twoje pasje oscylują wokół dziedziny infrastruktury torowej? Chciałbyś rozwijać się i prowadzić badania swoich rozwiązań? ENGINEER STUDENT AWARD 2017 jest właśnie dla Ciebie.

Informacja o konkursie:
ENGINEER STUDENT AWARD 2017 został stworzony specjalnie z myślą o i dla Studentów. To most łączący dwa wymiary - naukę i biznes, w służbie społeczeństwu. Bez Studentów, świeżego spojrzenia i być może szalonych konceptów nie ma mowy o innowacjach oraz nowoczesnych technologiach w zakresie bezpieczeństwa branży pojazdów i infrastruktury szynowej.

Przygotowano pięć zadań z dziedziny infrastruktury szynowej. Konkurs polega na zaprojektowaniu lub wykreowaniu Rozwiązania do danego lub kilku wybranych zadań. Do dzieła!

ENGINEER STUDENT AWARD 2017 podzielono na trzy etapy: 

  • ETAP I - 1 kwietnia –  31 sierpnia -  Przyjmowanie zgłoszeń
  • ETAP II -  18 września - Ogłoszenie wyników
  • ETAP III - Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO - Wręczenie nagród

Nagrodą główną w konkursie jest miesięczny staż u Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH w Niemczech, 3000 zł oraz możliwość prowadzenia badań i rozwoju własnych projektów. W konkursie zostaną przyznane również dwa wyróżnienia po 1000 zł.

Wiecej informacji na stronie konkurs.transcomfort.pl. Przedstaw własne rozwiązanie jednego z zadań i wyślij zgłoszenie konkursowe na adres konkurs@transcomfort.pl.

KONTAKT
Joanna Kosterska
+48 605 231 307, jkosterska@mmr-trading.pl 

 


do góry
wyślij
drukuj