O uczelni
Aktualności
Kontakt

Zakwaterowania w akademiku w okresie wakacji

Newsy

Zakwaterowania w wakacje
Osoby, które chcą skorzystać z zakwaterowania w akademiku w okresie wakacji (lipiec - wrzesień '2017), a jeszcze nie złożyły w tej sprawie podań, proszone są o złożenie wniosków (podań) na piśmie do Działu Spraw Studenckich* w terminie najpóźniej do 23 czerwca br.
Dyżur wakacyjny pełni DS1 "Wcześniak", nie będzie możliwości zamieszkiwania w wakacje w innych akademikach,
wyjątek stanowią aktualni mieszkańcy DS3 "Bliźniak", którzy po złożeniu podania na wakacje będą mogli pozostać w swoim akademiku, natomiast nowych mieszkańców w okresie wakacyjnym "Bliźniak" nie przyjmie.

Przydział miejsc na rok akademicki 2017/2018

O wstępnej rezerwacji miejsc w akademikach na rok akademicki 2017/2018 zostaliście Państwo poinformowani mailowo. Przypominamy o obowiązku wniesieniu przedpłat w terminie do 31 sierpnia br. Miejsca studentów, którzy nie dokonają terminowo wpłaty zadatku będą traktowane jako wolne!

Osoby, które dotąd nie złożyły wniosków o akademik na nowy rok akademicki proszone są o niezwłoczne: złożenie elektronicznego wniosku (studenci), złożenie elektronicznego wniosku i jego wydruku lub podania o zakwaterowanie (studenci ostatniego semestru, którzy w bieżącym semestrze kończą studia), podania o zakwaterowanie (osoby nie będące studentami, w tym absolwenci).

Akademiki dla nowoprzyjętych studentów I roku
Osoby, które dopiero rozpoczną naukę w UTH Radom - składają wnioski elektroniczne po zarejestrowaniu w bazie studentów i uzyskaniu dostępu do systemu elektronicznego Wirtualna uczelnia.

Dział Spraw Studenckich,
Malczewskiego 29, pokój 29 (budynek Rektoratu),
tel. (48) 361-73-87, (48) 361-70-38


do góry
wyślij
drukuj