O uczelni
Aktualności
Kontakt

Mija termin rejestracji na studia w UTH Radom.

Newsy

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji dnia 14 września 2017 r. mija ostatni dzień rejestracji  w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (SIRK) na studia STACJONARNE i NIESTACJONARNE. Jest to również ostateczny termin uiszczenia opłaty rekrutacyjnej  w wysokości 85 zł lub 130 zł (dla kierunków, na których przeprowadzana jest ocena prac twórczości własnej).

Prosimy o niezwłoczne dokonanie wpłaty na indywidualny numer konta bankowego wygenerowany w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Informacja o tym, czy opłata rekrutacyjna została prawidłowo uiszczona znajduje się w zakładce Opłaty w panelu systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów (Wybrane kierunki studiów -> Opłaty).

Prosimy również o sprawdzenie w Systemie IRK wysokości wniesionej przez siebie opłaty, ponieważ ewentualna niedopłata lub nadpłata uniemożliwia otrzymanie statusu osoby dopuszczonej do postępowania kwalifikacyjnego.

W przypadku dokonania opłaty, która do dnia 14 września 2017 r. nie zostanie odznaczona w systemie SIRK, prosimy o pilny kontakt z Centralnym Punktem Informacji:
ul. Malczewskiego 29, pok. 4 
tel./fax (048) 361 8000
e-mail: rekrutacja@uthrad.pl
www.rekrutacja.uniwersytetradom.pl

Centralny Punkt Informacji 
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00
dodatkowo sobota 16 września 2017 r. od 10.00 do 14.00
niedziela 17 września 2017 r. nieczynne 

 

Oferta dydaktyczna:  


do góry
wyślij
drukuj