O uczelni
Aktualności
Kontakt

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Radomiu

Newsy

Informujemy, iż 13 listopada br. o godz. 10:00 w Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego przy ul. Chrobrego 31 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Radomiu.

Radomska edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości obfituje
w szereg spotkań, szkoleń, debat, warsztatów organizowanych przez ekspertów rynku. Na wszystkie wydarzenia można się zapisać na oficjalnej stronie: http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/ - wskazując
w wyszukiwarce województwo mazowieckie i miasto Radom. Można się również zgłosić do regionalnego koordynatora, który udzieli wszelkich informacji dotyczących interesujących nas wydarzeń. Większość wydarzeń jest bezpłatna i można się na nie zapisać bez względu na wiek.

W szczególności zachęcamy do uczestnictwa w poniedziałkowej debacie „Pozytywny obraz przedsiębiorcy”, w której wezmą udział Prodziekan ds. Nauki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych UTH Radom – dr hab. Tadeusz Dyr, prof. nadzw. UTH, Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski oraz przedstawiciele radomskich firm.

Projekt odbywa się w naszym kraju już od dekady. W tym czasie Polska wyrosła na jednego z liderów międzynarodowego ruchu na rzecz przedsiębiorczości, a w wydarzeniach odbywających się w ramach ŚTP każdego roku bierze udział ponad 100 000 osób.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!
 


do góry
wyślij
drukuj