Akademicki Związek Sportowy zaprasza studentów do udziału w fakultatywnych sekcjach rekreacyjnych i sportowych.

Akademicki Związek Sportowy zaprasza wszystkich studentów Naszej Uczelni do udziału w fakultatywnych sekcjach rekreacyjnych i sportowych. Zajęcia odbywać  się będą we wtorki i czwartki w godz. 17.30-19.00 w Hali Sportowej UTH Radom ul. Chrobrego 29C.

Akademicki Związek Sportowy ma możliwość organizacji zajęć z futsalu, piłki siatkowej, koszykówki, tenisa stołowego, kulturystyki lub innych dyscyplin zaproponowanych przez Was. Zainteresowane osoby prosimy o obecność w.w. terminach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy:
m.sulima@uthrad.pl
p.bartnik@ythrad.pl