Akcja pomocy dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego

Informujemy, że Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu we współpracy m.in. z Duszpasterstwem Akademickim włączyła się w akcję pomocy dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.

Pomoc polega na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków dla personelu Szpitala.
W związku z powyższym prowadzona jest zbiórka produktów spożywczych niezbędnych do przygotowania ww. posiłków.

Produkty spożywcze można osobiście dostarczyć do siedziby Duszpasterstwa (Radom, ul. Górnicza 2) lub zostawić na portierni w budynku Rektoratu Uczelni w godzinach 7.30-15.30, skąd będą sukcesywnie przekazywane do Duszpasterstwa Akademickiego.

Serdecznie wszystkich zachęcamy do włączenia się w prowadzoną akcję i pomoc Mazowieckiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Poniżej informacja na temat szczegółów akcji i potrzebnych produktów spożywczych.