Aneks nr 1 do Zarządzenia Rektora R- 12/2020 z dnia 11 marca 2020 roku

Informuję, że w dniu dzisiejszym wydany został Aneks nr 1 do Zarządzenia Rektora R- 12/2020 z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem, wywołującym chorobę o nazwie COVID-19.

Zgodnie z Aneksem z dniem 12 marca 2020 roku wstrzymane zostały:

1) wyjazdy służbowe, w tym udział w konferencjach zagranicznych pracowników Uczelni,

2) wyjazdy zagraniczne i przyjazdy studentów i doktorantów,

3) przyjazdy gości zagranicznych do UTH Radom,

4) kwaterowanie nowych osób w Domach Studenckich UTH Radom oraz wprowadzam zakaz odwiedzin przez gości zewnętrznych.

Dodatkowo kierownicy jednostek zostali zobowiązani do przekazania również do Działu Kadr powziętych informacji o podejrzeniu zachorowania, wywołanego przez koronawirusa, bądź fakcie objęcia kwarantanną podległych pracowników.

Do pobrania: