Apel Rektora ws. szczepień

Szanowni Państwo, Studentki i Studenci naszego Uniwersytetu.

Apeluję do Was i zachęcam – zaszczepcie się przeciw wirusowi SARS-CoV-2!

Ja, podobnie jak większość pracowników naszej Uczelni, jestem już zaszczepiony. Jeżeli mamy wkrótce wrócić do prowadzenia zajęć w trybie stacjonarnym, na co wszyscy bardzo liczymy i na co czekamy, to musimy to zrobić – dla siebie i dla innych.

Nie słuchajcie fałszywych teorii wygłaszanych przez ruchy antyszczepionkowe. Słuchajcie ludzi świata nauki.

Ostatni rok był dla nas wszystkich szczególnie trudny. Nie pozwólmy, by sytuacja powtórzyła się, bo jestem przekonany, że wszyscy tęsknimy za osobistymi kontaktami i normalnością.

prof. dr hab. Sławomir Bukowski
Rektor