Apel Wojewody Mazowieckiego ws. koronawirusa

W związku z sytuacją epidemiologiczną Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł zaapelował do Rektorów Uczelni o zaangażowanie studentów, szczególnie kierunków medycznych, pielęgniarstwa i pokrewnych  we wspieranie przebywających w Domach Pomocy Społecznej osób, wymagających całodobowej opieki z powodu wieku, choroby i niepełnosprawności.

Osoby, które wyrażają chęć pomocy potrzebującym, mogą zgłosić swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i nr telefonu) na adres: wps@mazowieckie.pl.

Z góry dziękujemy za pomoc.