Bezpieczeństwo i higiena pracy, studia II stopnia na UTH Rad. zostały uruchomione!

Z przyjemnością informujemy, że na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa

zostały uruchomione studia II stopnia na kierunku BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY!

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu uzyskał pozwolenie Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym  na kierunku BHP.

W związku z powyższym został uruchomiony nabór na studia II stopnia w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy mogą rejestrować się w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (SIRK).

UWAGA: Dokumenty od kandydatów są przyjmowane zgodnie z Harmonogramem rekrutacji

Odkryj swoje możliwości i zapisz się już dziś!