Bezpieczeństwo wewnętrzne – nowy kierunek na UTH Rad.

Z przyjemnością informujemy, że na Wydziale Prawa i Administracji został uruchomiony

nowy kierunek studiów bezpieczeństwo wewnętrzne.

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu uzyskał pozwolenie Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

W związku z powyższym został uruchomiony nabór na studia I stopnia w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do rejestracji w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (SIRK) i składania dokumentów zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Więcej informacji o kierunku TUTAJ

Odkryj swoje możliwości i zapisz się już dziś!