dr inż. Henryk Radosław Jedynak

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci

Pana dr inż. Henryka Radosława Jedynaka

wieloletniego pracownika naszej Uczelni, oddanego i cenionego wykładowcy,
dobrego i zawsze uśmiechniętego człowieka.

DR HENRYK JEDYNAK był absolwentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. W 2000 roku na Wydziale Mechanicznym Politechniki Radomskiej obronił rozprawę doktorską i uzyskał stopień naukowy doktora nauk technicznych w zakresie Budowy i Eksploatacji Maszyn. Pracę obronił z wyróżnieniem.

Podczas swojej pracy zawodowej aktywnie uczestniczył w wielu przedsięwzięciach na rzecz Wydziału oraz Uczelni. Był Przewodniczącym Regionalnego Konkursu Informatycznego (2000-2002), sprawował funkcję Sekretarza naukowo-organizacyjnego studiów podyplomowych w zakresie Informatyki (2001-2005), był Pełnomocnikiem Rektora ds. rekrutacji (2002-2007), a w latach 2005-2012 sprawował funkcję dyrektora Studium Dokształcania i Doskonalenia.

Msza żałobna w intencji śp. dr inż. Henryka Radosława Jedynaka odbędzie się w środę, 3 czerwca o godz. 13.00 w parafii św. Królowej Jadwigi (Os. Akademickie).