Dziennikarstwo i nowe media – nowy kierunek na UTH Rad.

Z przyjemnością informujemy, że na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym został uruchomiony

nowy kierunek studiów Dziennikarstwo i nowe media!

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu uzyskał pozwolenie Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku dziennikarstwo i nowe media.

W związku z powyższym został uruchomiony nabór na studia II stopnia w formie stacjonarnej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do rejestracji w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (SIRK) i składania dokumentów zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Więcej informacji o kierunku TUTAJ

Odkryj swoje możliwości i zapisz się już dziś!