E-DriveTour – kurs z zakresu elektromobilności

Informujemy o rozpoczętym naborze studentów naszej uczelni do uczestnictwa w międzynarodowym kursie z zakresu elektromobilności. Kurs będzie realizowany w ramach projektu pn. E-DriveTour https://www.edrivetour.eu/ finansowanego przez Komisję Europejską.

Kogo rekrutujemy: studenci UTH Radom od 2 roku studiów inżynierskich oraz studiów magisterskich na kierunkach związanych z samochodami, mechaniką, elektrotechniką, elektroniką lub inżynierią komputerową.

Termin kursu: semestr letni 2021/22

Forma kursu:

• Zajęcia realizowane w formie zdalnej z wykorzystaniem zasobów zgromadzonych w platformie e-learningowej,
  • 2 x 2 tygodnie zajęć stacjonarnych (2 tygodnie w Salonikach/Grecja, a następnie 2 tygodnie w Radomiu)
  • 2-tygodniowa wakacyjna praktyka w jednym z europejskich przedsiębiorstw związanych z elektromobilnością, partnerów projektu z Grecji, Włoch, Belgii oraz Polski.

Wymagania: znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Bonus: 20 punktów ECTS do rozliczenia w ramach semestru letniego 2021/22

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA do 8 !!!

Informację o chęci uczestnictwa w projekcie przyjmuje koordynator projektu dr hab. inż. Krzysztof Górski w terminie do 17 października 2021 r. Zgłoszenia oraz ewentualne pytania należy przesyłać na adres e-mail: krzysztof.gorski@uthrad.pl.

Plik do pobrania – TUTAJ