Egzaminy kwalifikujące studentów na wyjazdy za granicę w ramach Erasmus+ ZOSTAJĄ ODWOŁANE!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych na UTH Radom zostają odwołane, wcześniej zaplanowane:

• na 25.03.2020 – egzamin z języka obcego
  • oraz na 30.03.2020 – rozmowa kwalifikacyjna na wyjazdy studentów kwalifikujące na studia i praktyki za granicę w ramach Programu Erasmus+.

O nowych terminach egzaminu oraz rozmowy kwalifikacyjnej zostaną Państwo powiadomieni poprzez ogłoszenie na stronie Uczelni oraz e-mailem.

EGZAMIN PISEMNY i USTNY z języka obcego na wyjazdy studentów w ramach kwalifikacji na studia i praktyki za granicę w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 odbędzie się w dniu:

25 marca (środa) 2020 r. – godz. 17.30
na Wydziale Ekonomii i Finansów
ul. Chrobrego 31

ZAPISY NA EGZAMIN prowadzi Studium Języków Obcych we wtorki i środy w godz. 7.30-15.30 do dnia 18 marca 2020 r.

Certyfikaty językowe (oryginały) zwalniają z egzaminu pisemnego i ustnego.

Rozmowa kwalifikacyjna z prof. dr hab. Sławomirem Bukowskim – Prorektorem ds. Rozwoju Kadry Naukowej i Współpracy z Zagranicą  odbędzie się w dniu 30 marca 2020 r. o godz. 11.00 w budynku Rektoratu, pok. 122, ul. Malczewskiego 29.

Zapraszamy!