Elektromobilność na Wydziale Mechanicznym UTH Rad.

W dniu 16.10.2020 r. (piątek) w godzinach 9:30 – 16:00 odbędzie się webinarium poświęcone międzynarodowej edukacji studentów w zakresie elektromobilności.

Organizatorem eventu jest europejskie konsorcjum, którego członkiem jest UTH Radom. W wydarzeniu będą uczestniczyć m.in. przedstawiciele władz Grecji, Komisji Europejskiej, uczelni zaangażowanych w wykonanie projektu oraz europejskich i światowych firm reprezentujących sektor motoryzacyjny.

Zapraszamy do uczestnictwa w evencie, które odbędzie się na platformie Zoom. Zapis wydarzenia będzie następnie udostępniony również na kanale  Youtube. Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego projektu. W organizacji eventu współpracujemy z firmą Triggo oraz GreenWay. Nasi obecni i przyszli studenci, których zakwalifikujemy do projektu uzyskają unikalną w skali świata możliwość doskonalenia kompetencji inżynierskich w obszarze elektromobilności. Zapraszamy do współpracy