Europejskie webinarium UTH Radom dotyczące elektromobilności

W dniu 16.10.2020 r. (piątek) w godzinach 9:30 – 16:00 odbędzie się webinarium poświęcone międzynarodowej edukacji studentów w zakresie elektromobilności. Organizatorem eventu jest europejskie konsorcjum, którego członkiem jest UTH Radom. W wydarzeniu będą uczestniczyć m.in. przedstawiciele władz Grecji, Komisji Europejskiej, uczelni zaangażowanych w wykonanie projektu oraz europejskich i światowych firm reprezentujących sektor motoryzacyjny. Zapraszamy do uczestnictwa w evencie, które odbędzie się na Youtube oraz zachęcamy do odwiedzenia naszej strony projektu. W organizacji eventu współpracujemy z firmą Triggo oraz GreenWay. Nasi obecni i przyszli studenci, których zakwalifikujemy do projektu uzyskają unikalną w skali świata możliwość doskonalenia kompetencji inżynierskich w obszarze elektromobilności. Zapraszamy do współpracy.