Finanse i Rachunkowość – uruchomiliśmy nabór!

Z przyjemnością informujemy, że na mocy decyzji Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 28 sierpnia 2020 r. Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu otrzymał  uprawnienia do prowadzenia studiów I i II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość o profilu ogólnoakademickim.

W związku z powyższym został uruchomiony nabór na studia I i II STOPNIA w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

W terminie od 04 września 2020 r. do końca rekrutacji uzupełniającej tj. 26 września 2020r. Osoby zainteresowane podjęciem studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość mogą rejestrować się w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (SIRK).

UWAGA: Dokumenty od kandydatów będą przyjmowane zgodnie z Harmonogram rekrutacji uzupełniającej od 17 do 28 września 2020 r.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Centralnym Punktem Informacji:
ul. Malczewskiego 29,
tel. 048 361 80 00,