Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

Z przykrością informujemy, że ze względu na znaczny wzrost zakażeń wirusem SARS-COV-2 w Radomiu i regionie, mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo pracowników i studentów Uczelni, uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2020/2021, w planowanej hybrydowej i skróconej formie, została odwołana. W związku z zaistniałą sytuacją nowy rok akademicki w Uniwersytecie JM Rektor – prof. Sławomir Bukowski – rozpoczął wygłaszając przemówienie inauguracyjne.

Po przemówieniu JM Rektora zapraszamy na  wykład inauguracyjny dra hab. inż. Tadeusza Szumiaty, prof. UTH Rad. nt. „Współczesna metrologia w nauce, przemyśle i ochronie środowiska.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wysłuchania przemówienia JM Rektora oraz wykładu inauguracyjnego.