Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Szanowni Państwo!

Inauguracja roku akademickiego to zawsze ważne wydarzenie w kalendarzu każdej uczelni wyższej. To dzień symbolicznego wejścia w kolejny rok życia uczelni, podjęcia kolejnych wyzwań i realizacji założonych planów. Uroczystość ta została zaplanowana w naszej Uczelni na dzień 15 października 2020 roku na godz. 12.00.

Z uwagi na sytuację epidemiczną i trwającą nadal pandemię zmuszeni jesteśmy zrezygnować z organizacji tej ważnej uroczystości w sposób tradycyjny. Mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości, pracowników i studentów zdecydowaliśmy, że Inauguracja roku akademickiego odbędzie się w formie hybrydowej i skróconej.

Trudno sobie wyobrazić tę szczególną uroczystość jako zamknięte spotkanie wspólny akademickiej UTH Radom, dlatego też wydarzenie będzie transmitowane on-line tak, by wszyscy pracownicy, studenci i sympatycy naszej Uczelni mogli zdalnie wziąć w nim udział.

Transmisja prowadzona będzie za pośrednictwem strony Uczelni: www.uniwersytetradom.pl

Jednocześnie informujemy, że Msza Święta w intencji całej wspólnoty akademickiej naszej Uczelni zostanie odprawiona w Katedrze Radomskiej pod przewodnictwem księdza biskupa dr Henryka Tomasika – Ordynariusza Diecezji Radomskiej w dniu inauguracji o godz. 10.00.