W dniu 16 grudnia 2021 roku na Wydziale Ekonomii i Finansów odbyła się IX Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarka światowa – wyzwania XXI wieku” organizowana przez Katedrę Biznesu i Finansów Międzynarodowych oraz Katedrę Finansów i Ubezpieczeń. Patronat nad konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Konferencja odbyła się dzięki finansowaniu Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach projektu DOSKONAŁA NAUKA, nr umowy: DNK/SP/516070/2021. W konferencji wzięło udział wiele znamienitych krajowych i zagranicznych ośrodków akademickich.

Organizatorzy konferencji pragną podziękować wszystkim uczestnikom za aktywny udział w konferencji, prezentację interesujących referatów, udział w obradach oraz wkład w dyskusję.

Już dziś JM Rektor prof. Sławomir I. Bukowski, Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów prof. Marzanna Lament oraz Komitet Organizacyjny Konferencji pragną zaprosić na X Międzynarodową Konferencję Naukową „Gospodarka światowa – wyzwania XXI wieku”, która odbędzie się w przyszłym roku.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z konferencji-Sprawozdanie z konferencji