JM Rektor gościem Radia Plus

W dniu 24.09.2020 r. JM Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu prof. dr hab. Sławomir Bukowski był gościem „Bilansu dnia” w Radiu Plus Radom.

fot. Magdalena Gliszczyńska/Radio Plus Radom

W rozmowie zostały poruszone tematy związane z inauguracją i organizacją  roku akademickiego 2020/2021 w dobie zagrożenia epidemiologicznego.  JM Rektor poinformował również o tym, że  zajęcia będą prowadzone w systemie hybrydowym. Jednocześnie zaprosił do zapoznania się z ofertą dydaktyczną i dołączenia do grona  studentów naszej Uczelni. Zachęcił do wzięcia udziału w rekrutacji na nowy kierunek studiów – Finanse i Rachunkowość.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z JM Rektorem prof. dr hab. Sławomirem Bukowskim