Kolędy w wykonaniu Chóru Akademickiego UTH Rad.

Muzyczna interpretacja polskich kolęd Lulajże Jezuniu oraz Przybieżeli do Betlejem w opracowaniu Józefa Świdra wykonanych 20 grudnia 2021 r. przez Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Realizacja miała miejsce w Kościele garnizonowym św. Stanisława Biskupa w Radomiu, dzięki uprzejmości Proboszcza Parafii Wojskowej w Radomiu Księdza mjr Łukasza Hubacza.

Dyrygent: Agnieszka Kobierska
Asystent Dyrygenta: Łukasz Kukulski
Produkcja i montaż: Piotr Nowakowski – Boobr Media

Soprany: Zuzanna Czerwonka, Paulina Fijałek, Dominika Kowalczyk, Lena Makowska, Gabriela Marciniak, Zuzanna Okulska-Bożek, Daniela Slavova