Konkurs na rysunek im. M. E. Andriollego

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Jury z dnia 9 października 2021 r.

prof. dr hab. Andrzej Markiewicz, Dziekan Wydziału Sztuki UTH Rad.

uzyskał Wyróżnienie Honorowe na 7. Międzynarodowym Konkursie na Rysunek im. M. E. Andriollego, Nałęczów 2021.

GRAND PRIX
Beata Cedrzyńska

NAGRODY:
I  nagroda – Anna Panek
II nagroda – Stanisław Cholewa
III nagroda – Tomasz Wiktor

Nagroda Rektora Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Fryderyk Rudziński

Nagroda Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa
Łukasz Gierlak

Wyróżnienia Honorowe
Kamila Jajkowska
Andrzej Markiewicz
Mateusz Otręba
Marzena Zacharewicz

Wszystkie prace zakwalifikowane do wystawy w I etapie konkursu będą prezentowane na wystawie pokonkursowej. Wernisaż odbędzie się 13 listopada (sobota) o godz. 13.00 w Galerii im. M. E. Andriollego w Nałęczowskim Ośrodku Kultury w Nałęczowie, ul. Lipowa 6.