Konkurs o Nagrodę Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Rada do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiła Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkować przedsiębiorczości w Polsce.

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac magisterskich z wyżej wymienionego zakresu.

Zgłoszenia prac do Konkursu mogą dokonywać:

• autorzy prac magisterskich po uzyskaniu pozytywnej opinii promotora;
  • promotorzy, za zgodą autora;
  • uczelnie, za zgodą autora.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione na uczelniach wyższych mających swoją siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie między dniem 1 stycznia 2015 roku, a dniem 31 stycznia 2020 roku.

Prace magisterskie na Konkurs należy nadsyłać w terminie do dnia 31 marca 2020 roku na adres siedziby Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne.

Regulamin Konkursu dostępny jest w serwisie internstowym www.prezydent.pl w zakładce Rada ds. Przedsiębiorczości/ Konkurs.