Licytacja maskotek wykonanych przez studentów UTH Rad. dla WOŚP

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do niezwykłej pluszowej akcji – licytacji Allegro dla WOŚP – ręcznie wykonanych pluszaków przez nauczycieli, uczniów i studentów z całej Polski.

A wszystko to w szczytnym celu, jakim jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wybór jest naprawdę duży, gdyż czeka na Państwa ponad 120 niepowtarzalnych, mięciutkich maskotek 🙂

Cena wywoławcza maskotki: 50zł.

Aukcja potrwa do niedzieli 30.01.2022r., do godziny 22:00.

Linki do aukcji Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/FloBo77

Maskotki zostały uszyte przez studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej (semestr 5) oraz studentów filologii angielskiej (I rok), pod opieką mgr Anny Włodarczyk-Czubak oraz mgr Magdaleny Dygały.

Koordynator akcji WOŚP: Magdalena Dygała