Międzynarodowa konferencja „Edukacja w dobie pandemii”

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej, nt. „Edukacja w dobie pandemii” pod honorowym patronatem JM Rektora UTH Radom – prof. dr hab. Sławomira Bukowskiego oraz prezydenta Miasta Radomia – Radosława Witkowskiego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2021 r. w trybie on-line za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Konferencja adresowana jest do pracowników dydaktycznych, badawczo-dydaktycznych wyższych uczelni, pracowników administracyjnych placówek oświatowych oraz pedagogów, nauczycieli-wychowawców szkół wszystkich etapów edukacji.

Spotkanie zostanie poświęcone tematyce edukacji w obecnej sytuacji epidemiologicznej i będzie dotyczyć następujących zagadnień:

1. Kompetencje cyfrowe i nauczanie zdalne w dobie pandemii.
  2. Organizacja pracy szkół i instytucji edukacyjnych w warunkach pandemii.
  3. Innowacje pedagogiczne w tradycyjnej praktyce szkolnej oraz w czasie pandemii.
  4. Sytuacja uczniów, nauczycieli i rodziców w czasie edukacji zdalnej.
  5. Współpraca międzysektorowa jako narzędzie wsparcia usług edukacyjnych w dobie pandemii.
  6. Psychospołeczne koszty edukacji zdalnej.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji znajduje się na stronie https://konferencjaedukacja.uniwersytetradom.pl .

Zapraszamy do zapisów i udziału w wydarzeniu.