Nabór do Chóru Akademickiego UTH w Radomiu

Lubisz śpiewać? Śpiewaj z nami!

Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

serdecznie zaprasza do wspólnego śpiewania!

Przesłuchania odbędą się w siedzibie chóru, mieszczącej się przy ul. Malczewskiego 22 w Radomiu (Wydział Sztuki, sala 118) w dniach:

• 18 października (poniedziałek) o godzinie 19:15
  • 21 października (czwartek) o godzinie 19:15

Kandydaci proszeni są o przygotowanie dowolnej piosenki.

Oprócz zaprezentowania utworu, każdy kandydat zostanie poproszony o kilka ćwiczeń melodycznych zadanych przez przesłuchującego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia z nami w życiu Uniwersytetu, wspaniałych koncertach, uroczystościach oraz wspólnym świętowaniu.

Następna okazja, by do nas dołączyć, będzie na początku kolejnego roku akademickiego.