Nabór do Chóru Akademickiego UTH w Radomiu

Lubisz śpiewać? Śpiewaj z nami!

Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu serdecznie zaprasza do wspólnego śpiewania w roku akademickim 2020/2021.

Przesłuchania odbędą się w siedzibie chóru, mieszczącej się przy ul. Malczewskiego 22 w Radomiu (Wydział Sztuki, sala 118) w dniach:

• 20 października (wtorek) o godzinie 18.00
  • 22 października (czwartek) o godzinie 18.00

Kandydaci proszeni są o przygotowanie utworu  „O mój rozmarynie” oraz jednego utworu przygotowanego przez siebie (opcjonalnie). Oprócz zaprezentowania utworu, każdy kandydat zostanie poproszony o kilka ćwiczeń melodycznych zadanych przez przesłuchującego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia z nami w życiu Uniwersytetu, wspaniałych koncertach, uroczystościach oraz wspólnym świętowaniu.

Następna okazja, by do nas dołączyć, będzie na początku kolejnego roku akademickiego.

Poniżej linki do wydarzenia oraz do naszej strony na Facebook’u 😊