NAGRODA EXCELLENCE dla naukowców UTH Rad.

Miło nam poinformować, że w ramach Międzynarodowej Wystawy Wynalazków i Technologii INNO WINGS 2021 (Lublin, 14 października 2021 r.) nagrodą EXCELLENCE INVENTION AWARD w kategorii HEALTHY SOCIETY wyróżnione zostało innowacyjne rozwiązanie autorstwa naukowców z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa oraz Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu naszej uczelni.

Za wynalazek Maseczka kosmetyczna do twarzy w formie musu nagrodę otrzymał zespół w składzie:

• prof. dr hab. inż. Tomasz Wasilewski,
  • dr hab. inż. Emilia Klimaszewska, prof. UTH Rad.
  • dr hab. inż. Małgorzata Zięba, prof. UTH Rad.
  • dr hab. inż. Anna Małysa, prof. UTH Rad.
  • dr hab. Anita Bocho-Janiszewska, prof. UTH Rad.

Serdecznie gratulujemy!