Nagroda specjalna „Echa Dnia”

W piątek 24 września br. w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyła się piętnasta edycja konkursu gospodarczego, organizowanego przez redakcję „Echa Dnia”.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu znalazł się w gronie zwycięzców. Nagrodę specjalną Redaktora Naczelnego „Echa Dnia”, Stanisława Wróbla, za uratowanie i dynamiczny rozwój Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UTH Rad., otrzymali: JM Rektor prof. dr hab. Sławomir Bukowski oraz dr hab. n. med. Leszek Markuszewski, prof. UTH Rad., Dziekan Wydziału.

Podczas uroczystej gali, statuetkami „Lidera Regionu” uhonorowano firmy i instytucje, które wnoszą trwały wkład w rozwój gospodarczy naszego regionu poprzez promocję, funkcjonowanie oraz działanie na rzecz środowiska lokalnego. Jesteśmy niezmiernie dumni, że wśród nagrodzonych znalazła się również nasza Uczelnia.

Galę finałową zaszczycili swoją obecnością reprezentanci samorządu, polityki, biznesu, ale także kultury, nauki, edukacji i sportu. Oprawę muzyczną gali przygotowała Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego.