Nominacja dla UTH Radom do Nagrody Made In Poland 2021

Z przyjemnością informujemy,

że Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

uzyskał nominację do tytułu Made In Poland 2021.

Kongres Made In Poland to doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych polskich firm, uczelni, samorządów, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do Nagrody Made In Poland 2021.Wśród nominowanych znajdują się wyjątkowe polskie firmy, samorządy oraz uczelnie docenione za swoją działalność i osiągnięcia, a także “wschodzące gwiazdy”, których potencjał w przyszłości przełoży się na sukces oraz promocję i wspieranie rodzimego rynku. Nominacja jest pierwszym krokiem do dołączenia do społeczności Made in Poland oraz oficjalnym potwierdzeniem uczestnictwa w programie nagród gospodarczych. Decyzję o wyborze nagrodzonych podmiotów podejmuje Rada Kongresowa. Laureaci nagród mogą posługiwać się godłem Made In Poland na swoich produktach, jak również we wszelkich kanałach komunikacyjnych i promocyjnych. Wręczenie statuetek odbędzie się w dniu wydarzenia w Ambasadzie RP w Berlinie. Laureaci odbiorą wyróżnienie z rąk Pana Ambasadora Przyłębskiego.