Nowy serwis internetowy UTH Radom

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce nowy serwis internetowy Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Naszym głównym celem było bardziej atrakcyjne, czytelne i intuicyjne przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących naszej Uczelni, aktualizacja szaty graficznej oraz dostosowanie serwisu do standardów WCAG 2.0. Mamy nadzieję, że nasza nowa strona internetowa spotka się z aprobatą społeczności akademickiej i będzie stanowiła solidne źródło informacji o naszym Uniwersytecie.