Nowy Zarząd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Technicznej (PTDT)

Szanowni Państwo,

W dniu 17 grudnia 2021 r. odbył się Walny Zjazd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Technicznej (PTDT), w trakcie którego wybrano członków oraz władze: Zarządu Głównego, Głównej Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego.

Z radością informujemy, że prezesem Zarządu Głównego został dr hab. inż. Andrzej Puchalski,  prof. UTH Rad., Dziekan Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

W składzie Prezydium Zarządu znaleźli się również:

• prof. dr hab. inż. Tomasz Barszcz, AGH Kraków – Wiceprezes
  • prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz, Politechnika Wrocławska – Wiceprezes
  • dr hab. inż. Sławomir Wierzbicki, prof. UWM, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – Wiceprezes
  • dr hab. inż. Łukasz Konieczny, prof. PŚ, Politechnika Śląska – Sekretarz Generalny
  • dr inż. Piotr Deuszkiewicz, Politechnika Warszawska – Skarbnik
  • prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz, Politechnika Śląska – Członek Prezydium