O lingwistyce stosowanej i nie tylko!

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Panią Prodziekan Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego dr Agatą Budą, Kierownikiem Katedry Neofilologii.

Wywiad zrealizowany został przez Radio Rekord FM i można go wysłuchać za pośrednictwem portalu CoZaDzien.pl.

Jednocześnie przypominamy, że trwa druga tura rekrutacji na studia w UTH Radom. Szczegółowe informacje o kierunkach, na które można się jeszcze zapisać, w tym o Lingwistyce stosowanej, znaleźć można w naszym serwisie internetowym:

www.rekrutacja.uniwersytetradom.pl