OGŁOSZENIE Uczelnianej Komisji Wyborczej z dnia 06.02.2020 r.

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że od dnia 7 do 20 lutego 2020 roku (włącznie)
będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów do Kolegium Elektorów.

Kandydatów do Kolegium Elektorów zgłaszają do właściwych komisji wyborczych w podstawowych jednostkach organizacyjnych w swoich grupach pracownicy grup przedstawicielskich, studenci i doktoranci:

• profesorów oraz profesorów Uczelni,
  • pozostałych nauczycieli akademickich,
  • pracowników niebędących nauczycielami akademickimi,
  • studentów i doktorantów.

Zgłoszenie należy złożyć do właściwej Komisji Wyborczej na piśmie i w kopercie, wraz ze zgodą Kandydata na kandydowanie. Kartę zgłoszenia na członka Kolegium Elektorów oraz wzór oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie a także wzór oświadczenia lustracyjnego, można otrzymać od Członków poszczególnych Komisji Wyborczych, którzy będą pełnić dyżury w swoich okręgach wyborczych, wg załączonego terminarza – POBIERZ [plik pdf].

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje również, że od dnia 7 do 20 lutego 2020 roku (włącznie) będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów do Kolegium Elektorów w grupie Studentów i Doktorantów, wg załączonego terminarza – POBIERZ [plik pdf]