Ogłoszenie ws. zagrożenia epidemicznego

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonym w kraju stanem zagrożenia epidemicznego oraz działaniami mającymi na celu zapobiegania się rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności akademickiej informujemy, że decyzją Rektora pracownicy Uczelni pracują stacjonarnie w systemie dyżurowym lub zdalnie z domu.

Bardzo prosimy zarówno pracowników Uczelni, jak i studentów, doktorantów oraz osoby z spoza naszej społeczności akademickiej o wykorzystywanie kontaktów mailowych i telefonicznych przy załatwianych sprawach oraz ograniczenie do minimum kontaktów bezpośrednich z pracownikami Uczelni.

Prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej Uniwersytetu, gdzie zamieszczane będą wszelkie informacje oraz ewentualne zarządzenia i decyzje JM Rektora.

Apelujemy do wszystkich o rozsadek i rozwagę w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Miejmy poczucie odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale także za innych. Uszanujmy i respektujmy apel o pozostanie w domu i opuszczania go jedynie w sytuacjach koniecznych.

Życzmy sobie wszyscy, aby ten okres minął jak najszybciej i obyśmy mogli wrócić do normalnych warunków pracy i kształcenia.