Ośrodek Chorób Serca i Naczyń, Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych

Ośrodek Chorób Serca i Naczyń, Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu to jednostka, która działa w strukturze szpitala od 1 lutego 2019 roku.

Nadzór merytoryczny, organizacyjno-logistyczny oraz koordynację nad Ośrodkiem pełni dr hab. n. med. Leszek Markuszewski, prof. UTH Rad. Osoby, które trafiają do ośrodka, zostają objęte zintegrowanym leczeniem o najwyższych standardach diagnostycznych i terapeutycznych.

Z wdrażanych w placówce najnowszych osiągnięć medycyny korzystają również studenci Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UTH w Radomiu.

Więcej informacji na stronie Ośrodek Chorób Serca i Naczyń