Podziękowanie za udział w świątecznej akcji

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy Studentom, Pracownikom UTH Rad. oraz wszystkim, którzy włączyli się w świąteczną akcję Książka potrzebna od zaraz  organizowaną przez pracowników naszej Biblioteki.  Akcja polegała na zbiórce książek i przekazaniu ich dla chorych onkologicznie z naszego regionu.  Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu udało się zebrać wiele książek o różnorodnej i bogatej tematyce, które zostały przekazane Radomskiemu Centrum Onkologii.

Dziękujemy nie tylko za ofiarowane książki, ale przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serce na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Wierzymy, że dzięki tak wspaniałemu gestowi czas spędzony w szpitalu stanie się przyjaźniejszy.

Dziękujemy!