Pomoc psychologiczna dla studentów, doktorantów i pracowników

Pandemia koronawirusa spotęgowała u wielu osób szereg problemów, zwłaszcza natury psychicznej. Każdy na swój sposób próbuje dostosować się do panujących warunków. W wielu przypadkach  trudno poradzić sobie samemu. Zdalna nauka, problemy z koncentracją, brak motywacji, uczucie samotności wynikające z braku możliwości spotkań towarzyskich, natłok codziennych obowiązków, problemy rodzinne, to tylko niektóre z tych problemów.

Uczelnia chcąc wesprzeć zarówno studentów, doktorantów jak i pracowników w tym trudnym czasie zachęca do skorzystania z konsultacji psychologicznych, które będą miały miejsce w każdy czwartek w godzinach 16.00 – 18.00 .

Jak możesz się zapisać?

1. Napisz mail: bon@uthrad.pl
2. Zostanie Ci zaproponowany dogodny termin.
3. Zgłoś się na umówioną wcześniej konsultację, która odbędzie się w Rektoracie, pokój 23.

Serdecznie zapraszamy.