Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunku Administracja

Z uwagi na spełnienie wszystkich kryteriów oceny programowej, Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej po dokonaniu oceny programowej kierunku Administracja realizowanego na Wydziale Prawa i Administracji UTH Radom, wydało pozytywną opinię.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uznało, że proces kształcenia realizowany na UTH Radom umożliwia studentom kierunku Administracja osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Następna ocena programowa kierunku Administracja na UTH Radom powinna nastąpić dopiero w roku akademickim 2026/2027, czyli po 6 latach od przeprowadzonej wizytacji.

dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH Rad. – dziekan WPiA