Pracownicy naszej uczelni zostali Guest Editors czasopisma “Polymers”

Miło nam poinformować, że pracownicy naszej Uczelni – prof. dr hab. Mohamed Bakar (Wydział Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa) oraz dr inż. Wojciech Kucharczyk (Wydział Mechaniczny) zostali Guest Editors czasopisma Polymers z celem wydania numeru specjalnego pt. “Hybrid Epoxy Nanocomposites”.

Pracownicy, doktoranci i wszyscy zainteresowani opublikowaniem swoich prac w tym wydaniu czasopisma proszeni są o wypełnienie formularza na stronie
www.mdpi.com/journal/polymers/special_issues/hybrid_epoxy_nanocompos/abstract.

Koszt publikacji wynosi 2200 CHF.

Szczegóły dotyczące celów i zakresu wspomnianego numeru specjalnego dostępne są pod adresem: mdpi.com/si/78499.